Menu
Sepetiniz

Koltuk Takımları

Astorya Bahçe Koltuk Takımı (311+Sehpa) Astorya Bahçe Koltuk Takımı (311+Sehpa)
Yeni Free
* Ürün İçeriği : ·         1 Adet Üçlü Astorya Ahşap Bahçe Koltuğu·         2 Adet Tekli Astorya Ahşap Bahçe Koltuğu·         1 Adet Orta Sehpa·  &nbs..
0,00TL
Bahçe & Balkon Rodeo Bank Takımı (211+Sehpa) Bahçe & Balkon Rodeo Bank Takımı (211+Sehpa)
Yeni Free
Rodeo Bank Takımı 211+Sehpa şeklindedir. Balkon ve teras gibi kullanım alanı dar alanlarınız için uygundur. ..
0,00TL
Daisy Bahçe Koltuk Takımı Daisy Bahçe Koltuk Takımı
Yeni Free
                Bahçe Mobilyam ürünleri arasında işçilik bakımından en ağır takımlar arasında yer alır. Oturum derinliği ve genişliği bakımından tatminkar bir ferahlığa sahiptir. Kapladığı alanın geniş olması nedeniyle f..
0,00TL
Hanedan Ahşap Bahçe Koltuk Takımı Hanedan Ahşap Bahçe Koltuk Takımı
Yeni Free
Oturma grupları arasında en çok tutan ve en çok satan takımdır. Dıştan Dışa Derinlik : 76 cmÜçlü Genişlik : 196 cmİkili Genişlik : 136 cmTekli Genişlik : 76 cmSehpa 70*105*45h..
0,00TL
Hanedan Ahşap Koltuk Takımı (211+SEHPA) Hanedan Ahşap Koltuk Takımı (211+SEHPA)
Yeni Free
Hanedan Koltuk Takımının üçlü hariç modelidir.  Ürün içeriğinde : * 1 Adet İkili Hanedan Bahçe Koltuk* 2 Adet Tekli Hanedan Bahçe Koltuk*1 Adet Bahçe Orta Sehpa* Minderler..
0,00TL
Hanedan Ahşap Koltuk Takımı (311+Sehpa) Hanedan Ahşap Koltuk Takımı (311+Sehpa)
Yeni Free
Bahçe Oturma Grupları arasında en çok terih edilen Hanedan (Queen's) Bahçe Koltuk Takımı rahat, konforlu, sağlam ve gösterişlidir. Bahçenizde, terasınızda, balkon ya da kış bahçenizde. Her alanda kullanılabilen bahçe mobilyamız en rahat edeceğiniz alanınız olacaktır.  İroko Teak Ahşaptan..
0,00TL
Hanedan Balkon Koltuk Takımı (3211+Sehpa) Hanedan Balkon Koltuk Takımı (3211+Sehpa)
Yeni Free
Bahçe ve balkon mobilyalarında en çok tercih edilen Hanedan Koltuk Takımı tüm hava şartlarına dayanıklı ithal İroko Teak ahşaptan üretilmektedir. Bahçe mobilyaları içerisinde en konforlu ve en dayanıklı ürünler arasında yer almaktdır. Bahçe mobilya üreticisi olarak seçtiğiniz tüm ürünler tarafımızda..
0,00TL
Bahçe Oturma Grupları arasında en çok tercih edilen Hanedan (Queen's) Bahçe Koltuk Takımı rahat, konforlu, sağlam ve gösterişlidir. Bahçenizde, terasınızda, balkon ya da kış bahçenizde. Her alanda kullanılabilen bahçe mobilyamız en rahat edeceğiniz alanınız olacaktır. ..
0,00TL
Okyanus Bahçe & Balkon Koltuk Takımı ( 2+1+1+Sehpa)
Yeni Free
Ürün İçeriği :* 1 Adet İkili Bahçe Koltuk* 2 Adet Tekli Bahçe Koltuk* 1 Adet 100*100*55 Orta Sehpa* Ürünlerimiz % 100 yerli ve kendi üretimimizdir.   Ürünlerimizin tamamı kendi fabrikamızda üretilmektedir. Bu nedenle yurt dışından ithal edilen kalitesiz demonte ürünler gibi belirli süre..
0,00TL
Rodeo Bank Takımı (3+1+1+SEHPA) Rodeo Bank Takımı (3+1+1+SEHPA)
Yeni Free
Bank Takımları arasında en çok terih edilen Rodeo Bank Takımı rahat, konforlu, sağlam ve gösterişlidir. Bahçenizde, terasınızda, balkon ya da kış bahçenizde. Her alanda kullanılabilen bahçe mobilyamız en rahat edeceğiniz alanınız olacaktır.  * Ürünlerimiz % 100 yerli ve kendi üretimimiz..
0,00TL
Serenity Ahşap Bahçe Koltuk Takımı (3211+Sehpa) Serenity Ahşap Bahçe Koltuk Takımı (3211+Sehpa)
Yeni Free
        Serenity takım diğerlerine göre farklı br modeldir.. Kol ve sırt altlarına yerleştirilen halatlar ile farklı bir model farklı bir görüntü elde edilmiştir.  Sırtlarda konik minder kullanılmıştır. Genişlik bakımından standart genişliğin üzerindedir...
0,00TL
Serenity Koltuk Takımı (2+1+1+Sehpa) Serenity Koltuk Takımı (2+1+1+Sehpa)
Yeni Free
·         1 Adet İkili Bahçe Koltuğu·         2 Adet Tekli bahçe Koltuğu·         1 Adet Orta Sehpa ·         Minderler ve Kı..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)