Menu
Sepetiniz

Koltuk Takımları

* Ürün İçeriği : ·         1 Adet Üçlü Astorya Ahşap Bahçe Koltuğu·         2 Adet Tekli Astorya Ahşap Bahçe Koltuğu·         1 Adet Orta Sehpa·  &nbs..
6.850,00TL
Rodeo Bank Takımı 211+Sehpa şeklindedir. Balkon ve teras gibi kullanım alanı dar alanlarınız için uygundur. ..
3.500,00TL
                Bahçe Mobilyam ürünleri arasında işçilik bakımından en ağır takımlar arasında yer alır. Oturum derinliği ve genişliği bakımından tatminkar bir ferahlığa sahiptir. Kapladığı alanın geniş olması nedeniyle f..
9.750,00TL
Hanedan Koltuk Takımının üçlü hariç modelidir.  Ürün içeriğinde : * 1 Adet İkili Hanedan Bahçe Koltuk* 2 Adet Tekli Hanedan Bahçe Koltuk*1 Adet Bahçe Orta Sehpa* Minderler..
4.250,00TL
Bahçe Oturma Grupları arasında en çok terih edilen Hanedan (Queen's) Bahçe Koltuk Takımı rahat, konforlu, sağlam ve gösterişlidir. Bahçenizde, terasınızda, balkon ya da kış bahçenizde. Her alanda kullanılabilen bahçe mobilyamız en rahat edeceğiniz alanınız olacaktır.  İroko Teak Ahşaptan..
4.750,00TL
Bahçe ve balkon mobilyalarında en çok tercih edilen Hanedan Koltuk Takımı tüm hava şartlarına dayanıklı ithal İroko Teak ahşaptan üretilmektedir. Bahçe mobilyaları içerisinde en konforlu ve en dayanıklı ürünler arasında yer almaktdır. Bahçe mobilya üreticisi olarak seçtiğiniz tüm ürünler tarafımızda..
6.500,00TL
Bahçe Oturma Grupları arasında en çok tercih edilen Hanedan (Queen's) Bahçe Koltuk Takımı rahat, konforlu, sağlam ve gösterişlidir. Bahçenizde, terasınızda, balkon ya da kış bahçenizde. Her alanda kullanılabilen bahçe mobilyamız en rahat edeceğiniz alanınız olacaktır. ..
6.500,00TL
Yerli üretim, sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü bahçe mobilyaları için BahçeMobilyam.NET' i tercih edin.....
7.150,00TL
BahçeMobilyam.NET ile aradığınız tüm bahçe, balkon,teras ve kış bahçesi mobilya modelleri burada. Ahşap üzerine ne arıyorsanız burada...
4.850,00TL
Bahçeniz İçin Keyifli Mekanlar Yaratmak Daha Ucuz ve Daha Kolay. Yüzlerce Bahçe Grubu Ürünümüz ile Hayalinizdeki Mekanı Hemen Yaratın..
5.450,00TL
Ürün İçeriği :* 1 Adet Üçlü Bahçe Koltuk* 1 Adet İkili Bahçe Koltuk* 2 Adet Tekli Bahçe Koltuk* 1 Adet 100*100*55 Orta Sehpa* Ürünlerimiz % 100 yerli ve kendi üretimimizdir.   Ürünlerimizin tamamı kendi fabrikamızda üretilmektedir. Bu nedenle yurt dışından ithal edilen kalitesiz demonte..
12.500,00TL
Bank Takımları arasında en çok terih edilen Rodeo Bank Takımı rahat, konforlu, sağlam ve gösterişlidir. Bahçenizde, terasınızda, balkon ya da kış bahçenizde. Her alanda kullanılabilen bahçe mobilyamız en rahat edeceğiniz alanınız olacaktır.  * Ürünlerimiz % 100 yerli ve kendi üretimimiz..
3.550,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)